מכונות אוטומטיות

מכונות אוטומטיות

מחפשים פתרונות להצבת מכונות אוטומטיות? אנו מספקים מגוון פתרונות רחב לרכישה, השכרה או הצבה ללא עלות של פתרונות של מכונות אוטומטית. בקיצור הגעת למקום הנכון! חייגו 077-5560060

חברתנו מספקת מגוון גדול של מכונות אוטומטיות למזון כגון חטיפים, סנדוויצ'ים או פיצה או מכונות שתייה מכל הסוגים או כל מוצר אחר שעולה על דעתכם שניתן למכור באמצעות מכונה. מאחורינו שנים של ניסיון בתחום מכונות האוטומטיות בישראל. אנו מייבאים מגוון מכונות ומספקים שרות ברוב חלקי המדינה.


מכונות שתייה אוטומטיות

חברתנו מספקת שרות הצבת מכונות שתייה אוטומטיות ללא עלות. כמו כן לרשותכם מגוון גדול של מכונות שתייה למכירה או להשכרה אנו יכולים לעמוד בכל הזמנה. אנו ערוכים לספק שרות או אספקת חלקי חילוץ למכונות השתייה השונות. באפשרותנו לבצע הובלות מורכבות למכונות השתייה האוטומטיות. 

                                                                        >>>קרא עוד

מכונות חטיפים ומזון אוטומטיות

חברותינו ערוכה להציב מגוון גדול של מכונות חטיפים ולתפעלם באופן שוטף ישנם מספר רב של סוגי מכונות, אנו מאפשרים להציב מכונות אוטומטיות בהזמנה אישית המשלבת מזון ושתייה. 
                                                                        >>>קרא עוד

מכונות גלידה

אנו מספקים מכונות גלידה אוטומטיות או מכונות גלידה מקצועיות או מכונות גלידה לייצור ביתי. אנו מייבאים מגוון דגמים ומחזיקים מלאי גדול וערוכים לספק מכונות גלידה על פי דרישה.
                                                                       >>>קרא עוד

מכונות קפה למשרד, לבית או מכונות קפה ציבוריות אוטומטיות

אנו מספקים מגוון רחב של מכונות קפה מקצועיות למשרד או לבית. אנו מספקים שרות לאותם מכונות ומספקים מוצרים משלימים כגון קפסולות, פולי קפה ותערובות קפה ייחודיות אשר יוצאות מהמפעל רק לאחר הזמנה.
                                                                        >>>קרא עוד


מכירת קווי מכונות - אנו פועלים שנים בשוק הישראלי ותמיד מעוניינים לרכוש או למכור קווי מכונות פעילים של מכונה בודדת או קו מכונות. נשמח לבחון אל הפוטנציאל הגלום במכונה או בקו המכונות שבבעלותכם.                                                  
                                                          >>>קרא עודמכונת סיגריות - אנו קונים או מוכרים או מציבים ללא עלות מגוון מכונות לממכר סיגריות.


קניית מכונות אוטומטיות

חברתנו קונה מכונות אוטומטיות מכל הסוגים. אנו רוכשים מכונות אוטומטיות מקולקלות או משומשות. כמו כן, באפשרויותינו (ברוב המקרים) לשפץ את המכונות המקולקלות.


מכונות ממכר אוטומטיותתפעול מכונות אוטומטיות