מכונות שתייה

מכונות שתייהאנו מספקים מכונות שתייה ציבוריות לכל סביבה עסקית. 

בשרותינו מגוון עצום של מכונות אוטומטיות לרבות שתייה להצבה ללא עלות במקומות ציבוריים כגון בתי חולים, מרפאות, מפעלים, מבנים ציבוריים שונים, בנייני משרדים או כל מקום פוטנציאלי המספק תנועה של לקוחות. 

חברתנו פועלת בתחום זה שנים רבות ומאחוריה ניסיון רב שהצטבר בתפעול ותחזוקה ללא עלות של מכונות שתייה ציבוריות. אנו מחזיקים מלאי גדול ומגוון של מכונות שתייה המאפשר לנו לתת מענה לכל דרישה. כמו כן אנו מאפשרים למתג את המכונה לפי דרישה אישית. 

מכונות שתייה מגוון אפשרויות התקשרות ושירותים:

1. הצבת מכונות שתייה אוטומטיות ללא עלות.
2. תפעול קו מכונות שתייה קיים
3. מכירת מכונות שתייה
4. השכרת מכונת שתייה

מכונות שתייה קרה

אנו מספקים מגוון עצום של מכונות שתייה קרה לכל דורש לרבות מכונות שתייה לממכר בקבוקים או פחיות. אנו מחזיקים צוות שרות מיוחד לתפעול השותף של המכונות ומחזיקים מלאי של כל סוגי השתייה. אנו עובדים עם כל הספקים לרבות מכונות שתייה לממכר קוקה קולה, יפאורה תבורי וכדומה. 

מכונות שתייה חמה

ישנם מספר רב של שימושים למכונות אלו. אנו מספקים מכונות שתייה חמה ציבוריות, משרדיות, וביתיות פשוטות או מקצועיות. באפשרותנו לספק את כל המוצרים המשלימים הנלווים למכונות אלו לרבות קפסולות קפה, כוסות פלסטיק ממותגות, פולי קפה, אבקות שוקו וקפה מיוחדות ועוד.

מכונת פחיות 

ישנם רבים המעדיפים לרכוש פחיות שתייה ולא בקבוקים. לשם כך צריך מכונת שתייה אשר מותאמת לספק פחיות. אנו משווקים מגוון רחב של מכונות ופחיות שתייה מכל סוג.
 מכונות שתייה חמה - מכונות קפה אוטומטיות

מכונת קפה אוטומטית

מכונות שתיה


מכונות שתייה קרה

מכונות שתייה קרה אוטומטיות