מכונות קפה

חברתנו משווקת ומייבאת מגוון רחב של סוגי מכונות קפה למקומות ציבוריים, בתי קפה ומסעדות, למשרד ומכונות קפה לבית.

משהו טוב עבר עלינו בשני העשורים האחרונים. נסו לרגע להיזכר בקפה שהייתם מזמינים בשנות השמונים. רוב הסיכויים שהבחירה הייתה נעה בין נס לבין בוץ. 

קפה שחור נחשב לקפה הישראלי האסלי, המשובח והטוב ואיש לא חלם אז על מכונות קפה ביתיות. מן הסתם המחשבה על כך שימכרו את המוצר הזה כמו לחמניות טריות בתחנות הדלק ברחבי הארץ לא עלתה במוחו של איש. וראו זה פלא, מכונות קפה ביתיות ניתן למצוא בלא מעט בתים בישראל, מפעלי קפה ישראליים כבשו את מדינות אירופה בסערה, רשתות ישראליות מרביצות בגויים תורה ובקיצור – הפכנו למעצמה שמראה לכולם מאיפה משתינה מכונת האספרסו.


עלויות של מכונות קפה בישראל

באופן עקרוני לא ניתן לדבר על עלויות של מכונות קפה בישראל כיוון שמדובר על טווח מחירים שמתחיל ממאות בודדות עבור מכונות חצי אוטומטיות פשוטות שמופעלות באמצעות קפסולות ועד לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים עבור מכונות מקצועיות שלא היו מבישות את הטובים שבבתי הקפה. כיום ניתן להשיג מכונות שיספקו תוצרת איכותית למדי גם במחירים של אלף שקלים פלוס מינוס. חשיבות מכרעת ישנה כמובן לאיכות הקפה ולאיכות ולמיומנות ההכנה בדגש על איכות הקצפת החלב.

מכונות קפה מוצרים משלימים

בדיוק כמו שכשאתם רוכשים רכב חדש אתם מחשבם עלויות נוספות כגון בלאי טבעי, אגרות רישוי, ביטוחים, תיקונים וכיו"ב – הוא הדין בתחום של מכונות קפה. גם כאשר אתם רוכשים מכונות קפה, ההוצאות אינן פוסקות ביום הרכישה עצמו אלא ממשיכות לאורך כל תקופת החיים של המכונה. תרבות הקפה היא תרבות מפותחת מאוד והיא מתחילה להזכיר את תרבות היין. אי לכך ישנם לא מעט אקססוריז ומוצרים משלימים שונים שמתלווים להוצאה הראשונית.

ראשית, אם אתם הבעלים הגאים של מכונות קפה מקצועיות, רוב הסיכויים שאתם גם רוצים לטחון את הפולים בעצמכם. אי לכך, עליכם לדאוג לאספקה קבועה של פולים טריים ולמטחנה חשמלית או ידנית שלא רק שעולה כסף אלא גם תופסת מקום. כמובן שניתן להסתפק באספקה קבועה של אבקה מוכנה ותו לא. במידה ומדובר על מכונה שמופעלת באמצעות קפסולות מתכת, פלסטיק או בד – יש לדאוג לאספקת קפסולות שוטפת. מעבר לאלה ישנם סטים מרהיבים של כלי הגשה, של כוסות שונות עבור סוגי הקפה השונים, סטים תואמים של תחתיות וכוסות, ספלים ומאגים וכיו"ב.


מה צופן לנו בעתיד בעולם הקפה?


באופן עקרוני תהליך ההכנה של המשקה הכהה והארומטי הזה לא השתנה במשך אלפי שנים. אי לכך לא ניתן לחדש יותר מדי בתהליך ההכנה. באופן עקרוני מכונות קפה הולכות ומשתכללות בעיקר ביכולת שלהן להנגיש את ההכנה לקהל הרחב. כמו כן המכונות נעשות עמידות ואמינות יותר ואיכות הקפה עולה. החידושים העיקריים ככל הנראה יגיעו מאותן מכונות קפה אוטומטיות שילכו ויעשו איכותיות יותר ויספקו את האפשרות להכנת קפה בהתאמה אישית יותר ובאיכות גבוהה יותר.

מכונות קפהמכונת קפה

מכונות קפה מקצועיות

מכונות קפה משרדיות
מכונות קפה משרדיות
מכונות קפה לבית
מכונות קפה לביתמכונות קפה